0 506 976 47 94
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güvenlikli İskele Nasıl Kurulur

23 Nisan 2021
261 kez görüntülendi
Güvenlikli İskele Nasıl Kurulur

İskele kurulumu için sektörde yıllardır hizmet veren ESGİ, güvenlikli iskeleleri çapraz bağlantı ekipmanlarıyla teslim ediyor. Sabitleme ekipmanlarıyla ve iskele tipine bağlı olarak ihtiyaç duyulan ek ekipmanlar için iskele siparişlerini metrekare üzerinden vermek mümkündür. Güvenlikli iskele nasıl kurulur sorusunun yanıtı, kurulacak olan iskele tipine bağlı olarak hem malzeme hem de güvenlik açısından farklı şekilde verilir.

Güvenlikli İskele Formu

Güvenlikli iskele nasıl kurulur sorunuzun yanıtını H tipi iskele, mobil iskele veya flanşlı iskele kullanma durumuna göre farklı şekillerde vermek mümkündür. Eskişehir flanşlı iskele kiralama hizmeti veren şirketlerde bu iskele tipi, dikey direklerin ve bağlantı bölümlerinin yanı sıra, basamak ve merdiven kısımlarıyla da uyumludur.

Sadece düz bir hat halinde platformun kurulması gerekmediği için, 8 farklı açıda kuruluma uygun olan flanşlı iskeleleri tercih edebilir, cephenin tümünü bu iskeleyle çevirebilirsiniz. Bu sayede işçiler sürekli olarak bir iskeleden inip diğerine geçmek zorunda kalmadan, bina veya yapının tüm cephelerini iskele üzerinden dolaşma olanağına sahip olacaktır.

Güvenlikli İskele Fiyatları

İskelelerin hangi amaçla kullanılacağı, kaç kiloluk yüklerle çalışılacağı, kaç işçi tarafından aynı anda kullanılacağına bağı olarak farklı projeler oluşturulması gerekiyor. Aynı anda 7 işçinin çalışacağı bir platform için farklı, sadece 2 işçinin çalışacağı platform için farklı önlemlerin alınması gerekmektedir. İskele çeşitleri, kaç günlük kiralama yapılacağı ve kaç metrekarelik iskele kiralanacağına bağlı olarak, güvenlikli iskelelerin fiyatları değişiklik göstermektedir.

Güvenli İskele Firmaları

Eskişehir civarındaki iş yerlerinin, evlerin ve bakım onarım çalışmalarının yapılacağı bölgelerin günlük kiralama ücretleriyle iskele ihtiyaçları karşılanıyor. İskelelerin en büyük özelliği, zeminin toprak veya beton olması fark etmeksizin kuruluma uygun olmaları ve rüzgar veya sallanmada çökme sorunu yaşatmamalarıdır. Güvenlikli iskele nasıl kurulur sorusunun yanıtını öğrenmek ve kurulumun yanı sıra sökümü bilmek zorunda değilsiniz. ESGİ aracılığıyla hem kurulum hem söküm ücretsiz şekilde yapılabiliyor.

Eskişehir Güvenli İskele Şirketleri

Güvenlikli iskeleler, malzemelerin ve işçilerin taşımasında hiçbir risk unsuru oluşmayacak şekilde monte edilebiliyor. Sabit düz bir zemin olması gerekmeksizin,  farklı yüksekliklerdeki zeminlere de güvenli bir şekilde iskelelerin kurulumunu yapmak mümkündür.

Güvenlikli iskele nasıl kurulur sorusunun yanıtını, telefon numarasını paylaşan ESGİ’nin firma yöneticisi Yüksek İnşaat Mühendisi Fatih Tozlutepe’den öğrenebilirsiniz. Eskişehir’de yıllardır faaliyet gösteren şirkette günlük veya aylık kiralamalar yapmak mümkündür. Birçok iskele türü için yüzlerce metrekarelik ekipmanlara sahip olan ESGİ ile haftanın her günü görüşülebiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Arayın