0 506 976 47 94
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güvenlikli İskele Kiralama

23 Nisan 2021
275 kez görüntülendi
Güvenlikli İskele Kiralama

Güvenlikli, işçi ve iş güvenliğini sağlamak için gereken tüm uluslar arası standartları karşılayan iskele türleri kullanılmaktadır. Güvenlikli iskele kiralama hizmetleri için Türkiye’de ortalama fiyat veya sabit fiyat olarak tanımlanabilecek bir fiyatla karşılaşılmıyor. Firmaların farklı projeler için özel olarak analiz yaptığı ve fiyat çıkardığı görülüyor.

Güvenlikli İskele Fiyatları

Güvenlikli iskele kiralama başvurularınızın onaylanabilmesi için tüm detayları bilmenize ve iskele kurulumunu öğrenmenize gerek yoktur. İskelelerin kurulması, sökülmesi veya sevkiyatının yapılmasıyla ilgili iskele şirketine fazladan hiçbir ödeme yapmazsınız. Tüm ücretler, tek çekim olarak veya nakit olarak ödenmektedir.

Eskişehir ve Ankara gibi şehirlerde sektörde çok uzun süredir bulunan şirketlere ilgi gösteriliyor. Bu şirketler hem müşterilerine çok daha uygun fiyat veriyor hem de onlarca metrekarelik projelerde özel kampanyalar yapabiliyor. Fiyatların ne kadar olacağı, metrekare başına iskele fiyatı x iskelelerin kaç gün boyunca müşteride kalacağına bağlı olarak değişmektedir.

Dış Cephe İskelesi Fiyatları

Kurulacak olan platformlarda hiçbir işçinin veya çevredeki vatandaşların zarar görmemesi oldukça önemlidir. Eskişehir iskele şirketleri arasında hem en köklü hem de en uygun fiyatlı olanı aradığınızda, karşınıza ESGİ firması çıkmaktadır. Dış cephe için uzunca bir alana kurulacak olan iskeleler için farklı, iç cephede iş iskelesi olarak kurulacak iskelelerde ise farklı ücret talep edilmektedir.

Dış cepheyle ilgili iskele türleri ve sizin projenize dair sorularınızı sorabileceğiniz kurumun günler sonrasına randevu vermemesi önemlidir. Projenin ne zaman başlayacağı belliyse ve ne zaman biteceği belli değilse, ortalama bir ödeme yapabilirsiniz. Proje sonunda tekrardan ücret hesaplaması yapılması mümkündür.

Eskişehir Güvenlikli İskele Kiralama

İskele satın almak ve çok yüksek bir ücret ödemek, ayrıca bunların depolanması için ekstra maliyete girmek zorunda değilsiniz. Yapılmasını istediğiniz cephe veya iç mekan çalışmasının ne olduğuna bağlı olarak, kaç metrelik bir uzunluk ve genişlik için platforma ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Bu sayede güvenlikli iskele kiralama için ne kadar ücret çıkacağını, firmadan herhangi bir yetkiliyi çağırmadan öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Güvenlikli İskele Kiralama Fiyatları

İskele kiralama taleplerinin resmi kurumlar aracılığıyla yüksek inşaat mühendislerine iletilmesi mümkündür. Güvenlikli iskele kiralama sürecinde ne kadar ücret ödenmesi gerektiği, iskele kiralanan şirketlerin metrekare taleplerine bağlı olarak değişebilir. ESGİ firmasının yöneticisi Yüksek İnşaat Mühendisi Fatih Tozlutepe, Eskişehir’de yüzlerce projeye imza atmıştır. Bu projelerde özellikle bakım ve onarım için dış cepheye yönelik veya mekan içerisindeki iskele kurulumlarına dair hizmet verilmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Arayın