0 506 976 47 94
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güvenlikli İş İskelesi

23 Nisan 2021
234 kez görüntülendi
Güvenlikli İş İskelesi

İş iskeleleri, hangi amaçla cephe geneline iskele kurulmak istendiğine bağlı olarak talep edilebilir. Güvenlikli iş iskelesi sayesinde işçilerin ve çevrenin korunması, proje esnasında mağduriyet yaşanmaması sağlanmaktadır. Kurumların sadece bir günlük bir proje için iskele kiralayabilecekleri gibi, aylar sürecek projeler için de iskele kiralama olanakları bulunuyor. Türkiye’nin dört bir yanında, farklı şehirlerde özel fiyatlarla günlük veya uzun süreli projelere yönelik iskele talep edilebiliyor.

Güvenlikli İş İskeleleri

Güvenlikli iş iskelesi sayesinde duvarların bakım onarımı, aydınlatma sistemleriyle ilgili onarımlar, boya veya restorasyon çalışmaları yapılabiliyor. İş iskelelerinin ayrıca binaların belirli bir kısmının veya tamamının yıkımına yönelik kullanılması da mümkün olmaktadır.

Eskişehir içerisindeki tüm ilçelere yönelik güvenlikli iş iskelesi gönderimleri, ESGİ firması tarafından sağlanmaktadır. İskelelerin tüm malzemelerinin proje noktasına sevkiyatının yapılması, kurulması ve söküm işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkündür. Bunlar için fazladan para ödemeniz gerekmediği gibi, başta anlaşılan ücretin dışında ekstra ücret ödemeniz söz konusu olmayacaktır.

Eskişehir İş İskelesi Firmaları

Yapılacak olan çalışmalar esnasında tüm işçilerin güven içerisinde çalışması, tüm iş güvenliği önlemlerini almaları için özel iş iskeleleri kullanılmaktadır. Bu iskeleler hem işçilerin halat ile bağlanması ve düşme riskini ortadan kaldırmasını sağlıyor hem de rahat bir çalışma ortamı yaratıyor. Eskişehir için sadece merkez ilçesinde değil, diğer ilçelerde de aynı gün içerisinde onlarca iskele çerçevesi ve bağlantı araç gereçlerinin gönderilmesi sağlanıyor.

Güvenli İskele Şirketleri

Güvenlikli iş iskelesi sayesinde son derece güvenli bir şekilde özel iskele projelerine katılım sağlanabiliyor. Telefon numarasını paylaşan ESGİ şirketinin şehir genelinde eş zamanlı olarak onlarca projeye destek verdiği biliniyor.

Sektörde çok uzun süredir faaliyetlerini sürdüren, müşterilerinin hiçbir olumsuz yorumuyla karşılaşmayan firmaları tercih etmelisiniz. Bu sayede hem yüksek ücret ödemek zorunda kalmaz hem de çalışmalar esnasında işçiler veya çevredekiler açısından sorun yaşamazsınız. Ödemelerin nakit olarak hizmet öncesinde veya hizmet sonrasında yapılması mümkündür. Ayrıca çekle ödeme olanağı da bulunuyor.

İş İskelesi Fiyatları

İş iskelelerinde güvenilirliğe uygun çalışmalar gerçekleştiren ve müşterilerinin taleplerini karşılayan şirketleri araştırmalısınız. Güvenlikli iş iskelesi kurulumu ve sökümü için fazladan ücret istemeyen ESGİ, müşterilerinin proje adreslerine ücretsiz sevkiyat yapmaktadır.

Yüksek İnşaat Mühendisi Fatih Tozlutepe önderliğinde gerçekleştirilen tüm projeler, günlük kiralama ücretleri üzerinden hesaplanmaktadır. ESGİ bünyesinde yıl boyunca yüzlerce projeye imza atılıyor ve iş iskeleleri kurularak, tüm projenin bakım ve onarımlarının yapılması sağlanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Arayın