0 506 976 47 94
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güvenli İskele Kurulumu

23 Nisan 2021
258 kez görüntülendi
Güvenli İskele Kurulumu

İskele şirketi aramakla vakit kaybetmek yerine, şirketlerin belirledikleri fiyatları metrekare ve proje süresi cinsinden karşılaştırabilirsiniz. Güvenli iskele kurulumu ile ilgili olarak iletişime geçebileceğiniz ESGİ hem Eskişehir’de hem de civar şehirlerde faaliyet göstermektedir. Mobil iskeleler, iskele parçaları, iskele kurulum ve sökümle ilgili çalışmalar için çok avantajlı fiyatlar belirleyen kurumla anlaşabilirsiniz.

Güvenlikli İskele Şirketleri

Güvenilir bir firma aracılığıyla iskele kurulmasını sağlamak, projelerinizde çevrenin güvenliğini sağlama olanağı yaratacaktır. Güvenli iskele kurulumu için herhangi bir mağduriyetle karşılaşılmaksızın, aynı gün içerisinde kurulum yapılabiliyor. Diğer şirketlerin kurulum başvurularının ardından, birkaç gün veya hafta sonrasına sıra beklemek zorunda değilsiniz.

Eskişehir genelindeki onlarca noktaya eş zamanlı olarak iskele kurulumu ve sökümü için gerekli ekipmanlar sevk edilebiliyor. Güvenlikli iskele adı verilen iskele tipinde halatların bağlanması için özel alanlar çok daha kullanışlıdır. Ayrıca bakım onarım malzemelerinin güvende olması ve çevredeki vatandaşların bu süreçte zarar görmesinin önüne geçilmesi sağlanıyor.

Güvenli İskele Firması

Eskişehir iskele kurulum hizmetleri için gerçekleştirilecek olan çalışmalarda tamamen proje bazlı fiyatlar ve malzemeler belirlenmektedir. İnşaat mühendisleri, kurulum ve söküm için farklı ekipler aracılığıyla, bakım ve onarımla ilgili özel çalışmalar kısa süre içerisinde sonuçlandırılıyor. Sektörde yıllardır faaliyetlerini sürdüren firmalar arasında tercihinizi yaparak, kısa veya uzun süreli projeleriniz için iskele kiralayabilirsiniz.

Güvenli İskele Kurulum Formu

Her çalışmasında işçi sağlığını göz önünde bulunduran ve iş sağlığını riske atacak koşulların oluşmasını engelleyen şirketlerle çalışılmalıdır. Bu sayede hem projelerde hem de projenin uygulanma sürecinde hiçbir problemle karşılaşılmayacaktır. Güvenli iskele kurulumu ile ilgili olarak hem ücret hem de proje süresi, müşteri ve kurulumu yapacak şirket tarafından konuşulacaktır.

Gerektiği takdirde sürenin uzatılması ve iskele ekipmanlarının bir süre daha proje bölgesinde bulundurulması mümkündür. Kurulum formu, kurulumla ilgili çalışmalarda hangi noktaların eksik olduğunun denetlenmesi için gereklidir. Statik çalışmalarının yapılması ve kuruluma başlanmasıyla birlikte, kurulum sonunda genel bir analiz yapılacaktır.

Güvenli İskele Kurulumu Şeması

İskele kurulumuna yönelik tüm zemin incelemeleri ve kullanılacak olan parçaların seçimi için inşaat mühendislerinden yardım alınmalıdır. Güvenli iskele kurulumu ile ilgili olarak herhangi bir zemin bilgisine sahip olmanız gerekmemektedir. Projenin gerçekleştirileceği bölgenin genişliğini ve kaç metrelik iskelelere ihtiyacınız olduğunu bilmeniz yeterli olacaktır. Onun haricindeki tüm detaylar, ESGİ firma yöneticisi Yüksek İnşaat Mühendisi Fatih Tozlutepe tarafından analiz edilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Arayın