0 506 976 47 94
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güvenli İskele Sistemleri

23 Nisan 2021
281 kez görüntülendi
Güvenli İskele Sistemleri

Müşterilerin talepleri doğrultusunda yükseklik ve genişlik ile ilgili tüm proje talepleri, yüksek inşaat mühendislerince inceleniyor. Projede kullanılması gereken çerçeveler, birleştirici ve sabitleştirme ekipmanları, statik incelemelerinin ardından belirleniyor. Güvenli iskele sistemleri ile ilgili çalışmalarla adını duyurmayı başarmış şirketleri şehir genelindeki faaliyetleri sayesinde bulmak mümkündür.

Güvenlikli İskele Sistemleri

Güvenli iskele kurulumlarıyla ilgili destek alabileceğiniz şirketler arasında ESGİ gibi yıllardır tecrübe kazanmış bir firma da bulunmaktadır. Güvenli iskele sistemleri flanşlı iskeleler, mobil iskeleler ve kenar koruma sistemleri için farklı fiyatlarla kiralanmaktadır. Eskişehir kiralama hizmeti veren kişisel veya kurumsal ilanları inceleyebileceğiniz gibi, direkt olarak ESGİ ile iletişime geçebilirsiniz. Telefon numarasını resmi sitesinde paylaşan kurum, günlük kaç TL tutarında kiralama ücreti olduğunu detaylarıyla açıklayacaktır.

Eskişehir Güvenli İskele Sistemleri

Eskişehir iskele kiralama çalışmalarının kaç gün olacağına bağlı olarak, şirketler tarafından özel indirimler yapılması söz konusudur. Eskişehir Güvenli İskele Kiralama firması, Türkiye’deki günlük iskele kiralama ücretleriyle ilgili ortalama metrekare fiyatlarına göre çalışma gerçekleştiriyor. Kurulum ve söküm direkt olarak iskeleyi kiralayan şirketin sorumluluğunda olan işlemlerdir.

Güvenli İskele Sistemleri Fiyatları

Şehir merkezinde, köyde, tarlada veya iş hanında yapılacak olan çalışmaklar için güvenli iskele sistemleri kiralanabiliyor. Risklerin olabildiğince azaltılması için bakanlık tarafından iskele kurulum ve sökümlerine dair özel prosedürler belirlenmiştir. Bir firmanın bu prosedürlere uygun hareket etmesi, müşterileri için son derece güvenli bir şekilde iskele kurulum hizmeti vermesini sağlamaktadır.

Fiyatların sabit olmamasının temel nedeni, her bir proje için tamamen farklı bir zemin ve malzeme kullanım durumuyla karşılaşılmasından kaynaklanıyor. Ekstra malzemelere ihtiyaç duyulmaksızın, tamamen genişliğe ve yüksekliğe bağlı olarak iskele sistemleriyle ilgili planlama yapılıyor. Fiyatların metrekareye ek olarak, iskelelerin kaç gün boyunca proje amacıyla o bölgede kalacağına göre değişeceği bilinmelidir.

Güvenli İskele Sistemleri Projeleri

Güvenli bir projeye imza atılması ve yapılacak olan tüm iskele kurulum çalışmaları için kiralama hizmeti alınması mümkündür. Güvenli iskele sistemleri ile ilgili olarak iletişime geçebileceğiniz ESGİ aracılığıyla onlarca metrelik sabit iskeleler kurulması sağlanabilir.

Firmadaki tüm projelerin planlanmasında yetki sahibi olan Yüksek İnşaat Mühendisi Fatih Tozlutepe tarafından, ESGİ güvencesiyle iskele kiralanmaktadır. Kiralanan iskelelerin kurulum ve söküme ek olarak, nakliye masrafları da Eskişehir Güvenli İskele Kiralama şirketi tarafından toplam fiyata dahildir. Bunlar için diğer şirketler gibi ekstra ücret talep edilmesi gibi bir durumla karşılaşılmaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Arayın