0 506 976 47 94
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

İskele Kiralama

Anasayfa » İskele Kiralama

Özellikle inşaat ve yapı sektöründe zorunlu kılınan, işçi güvenliği açısından olduğu kadar işverenin çıkarları açısından da oldukça önemli olan ve kullanım alanı giderek yaygınlaşan güvenli iskele sistemleri iş güvenliği ve sağlığı açısından da oldukça önemlidir.

Bilindiği gibi inşaat sektöründe farklı projeler için farklı iskele sistemleri kullanılmaktadır. Ve her bir proje için farklı bir iskele sistemine sahip olmak bazen ağır maliyetlere neden olabilmektedir. Fakat bu ihtiyaçların karşılanabilmesi için günümüzde güvenli iskele kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Eskişehir bölgesinde yıllardır yapı kontrol, denetim, iş güvenliği gibi alanlarda hizmet sunan Fatih Tozlutepe tarafından alanında önde gelen mühendislerince gerekli incelemeler yapıldıktan sonra projenize en uygun iskele alternatiflerini sizlere sunmaktayız.

Siz de söz konusu maliyetlerinizi azaltırken yapı ve iş güvenliğinden taviz vermeden güvenli iskele kiralama hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.

Kiralık İskele Seçenekleri

İskele kullanımı işlerinizi hızlandırmanın yanı sıra kanuni olarak da zorunlu bir durumdur. Ancak oldukça maliyetli bir süreç olan iskele alımı ve kurulumu konusunda kiralama seçeneği büyük bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle her proje için farklı olan iskele gereksinimini kiralama seçenekleri ile karşılamak çok daha rasyonel ve kolaylaştırıcı olmaktadır. Eskişehir’de faaliyet gösteren firmamız;

  • İskelenizin üretim ve kurulum aşamasında tamamen Türk Standartları Enstitüsü’nün kriterlerini temel alarak hizmet sağlamaktadır
  • Tamamen proje odaklı çalışarak, yetkin inşaat mühendislerimiz tarafından tüm hesaplamalar yapılmakta ve dikkate alınmaktadır
  • İskelenizin montaj ve demontaj süreçlerinde gerekli teorik ve pratik donanıma sahip uzmanlar yer almaktadır.

Bu açıdan siz de her türlü yapı projenizde firmamızla irtibata geçerek alanında yetkin ve uzman kişilerle çalışabilir, güvenli iskele kiralama işlemlerinizi en hızlı ve pratik yöntemlerle gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenli İskele Uygulamalarının Önemi ve Avantajları

Genellikle inşaat sektörü içerisinde uygulama alanı bulan güvenli iskele çeşitleri, kurulumları ile birlikte en yüksek katlarda dahi işlerin daha pratik ve daha güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. İskelenin kurulumunun ardından işçiler çalışacakları tüm katlara malzemeleri ile birlikte güvenli bir şekilde çıkabilmekte ve işlerini yapabilmektedir.

Eğer söz konusu güvenli iskeleler olmasaydı çalışanlar açısından ciddi hayati riskler ortaya çıkardı. Ve tabi ki bu riskler çok büyük olasılıkla da ölümlü iş kazalarına dönüşürdü. Özellikle yüksek katlarda işin yapılması mümkün olmaz, olsa dahi büyük risklerle ve büyük hatalarla gerçekleştirilebilirdi. Güvenli iskele eksikliğinin bir yapıda insan hayatının kaybedilmesinin en büyük nedenlerinden birisi olduğu asla unutulmamalıdır. Ki zaten günümüzde artık güvenli iskele kullanımı aynı zamanda İş Sağlığı ve Güvenliği açısından yasal bir zorunluluktur.

Güvenli iskelelerin kiralanması, montajı ve demontajı hakkında sormak istediğiniz tüm soruları uzun yıllardır bu alanda faaliyet gösteren Fatih Tozlutepe ve deneyimli ekibine sorabilir ve güvenli iskele kiralama hizmetlerinden yaralanabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın