0 506 976 47 94
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güvenlikli İskele Kiralama Fiyatları

23 Nisan 2021
280 kez görüntülendi
Güvenlikli İskele Kiralama Fiyatları

Güvenlikli iskeleler, şirketlerin ve şahısların ısı yalıtım ve boya badana başta olmak üzere birçok bakım onarım işleminde gerekmektedir. Güvenlikli iskele kiralama fiyatları ile ilgili olarak bilgi paylaşan şirketler, hangi iskele tipine ihtiyaç duyulduğuna göre ücret açıklıyor. Farklı iskelelere yönelik farklı metrekare fiyatları paylaşan kurumlarla görüşebilir, en uygun fiyatlısının yanı sıra en güvenilir olanla anlaşabilirsiniz.

Güvenlikli İskele Kiralama

Güvenlikli iskele kiralama fiyatları ile müşterilerin aynı gün içerisinde kurulum ve çalışma sonunda aynı gün içerisinde söküm hizmeti alması mümkündür. Kurulumu yapan uzmanların haricinde, farklı bir ekibe söküm için para verilmesini gerektiren bir durumla karşılaşılmayacaktır.

Eskişehir genelinde tüm müşterilerinin istekleri doğrultusunda onlarca metrelik iskele platformları kuran kuruluşlarla iletişime geçilebiliyor. ESGİ hem şehrin her noktasındaki müşterileri günlerce bekletmemesi hem de kurulum ve sökümü ekstra ücret istemeden yapması nedeniyle en popüler sayfalardan biridir.

Eskişehir Dış Cephe İskelesi Kiralama

Cephe iskelelerinin iş amacıyla kullanıldığı ve boya veya ısı yalıtım çalışmalarında sıkça tercih edildiği bilinmektedir. Eskişehir genelindeki birçok kuruluşla anlaşmalı olan ve projeleri iskele kiralayarak destekleyen şirketlerle iletişime geçmek mümkündür. Dış cephe iskeleleri için özellikle de şehrinizdeki en güvenilir şirketin hangisi olduğunu araştırmanız son derece önemlidir. Tanınan bir yüksek inşaat mühendisi, her türlü riski analiz ederek gerekli etüt çalışmalarını yapacaktır.

Güvenlikli Dış Cephe İskelesi

Kurulacak olan iskeleler için dış cephede kaldırım, toprak ve yüksek bir zeminle ilgili farklara dikkat edilmesi gerekiyor. Güvenlikli iskele kiralama fiyatları için sadece tek bir firmayla iletişime geçmek zorunda değilsiniz. Çapraz güvenlik boruları, yatay bağlantı ve güvenlik hatları sayesinde dış cephedeki platform son derece güvenli bir hale gelmektedir. İşçiler için merdivenlerin kolayca kurulabileceği ve inip çıkarken güvenlik sorunu oluşturmayacağı şekilde oluşturulacak iskeleler tercih edilebilir.

Güvenlikli İskele Fiyatları

Güvenlikli iskele kiralama fiyatları firmanın belirlemiş olduğu metrekare fiyatına bağlı olarak, tamamen şirkete göre farklılık gösterebiliyor. Firmaların iskele malzemeleriyle ilgili anlık durumuna, devam eden projelerde ne kadar iskelelerinin bulunduğuna göre iskele fiyatlarını değiştirmeleri söz konusudur.

Yüksek İnşaat Mühendisi Fatih Tozlutepe, metrekare fiyatlarını iskele tiplerine göre detaylarıyla açıklamakta ve tüm kurulum işlemlerini yapmaktadır. ESGİ bünyesinde kurulmasını talep ettiğiniz herhangi bir iskele için özellikle de hizmet öncesinde detaylıca fiyat bilgisine erişmek mümkündür. Sevkiyat ve kurulum sonrasında fazladan ödeme yapmanız gerekmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Arayın