0 506 976 47 94
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güvenlikli İskele Modelleri

23 Nisan 2021
236 kez görüntülendi
Güvenlikli İskele Modelleri

Güvenlikli iskele, çevre güvenliği ve işçi güvenliği için bakanlık şartlarına uygun bir şekilde kısa sürede kurulabiliyor. Güvenlikli iskele modelleri için çok yüksek bir fark ödemek zorunda kalmaksızın direkt olarak sizin projeniz için en uyumlu iskeleler kurulacaktır. İskelelerde çalışan işçilerin sağlık problemleri yaşamasının önüne geçmek, cephe çevresinde maddi hasar oluşmasını engellemek tamamen iskele güvenliğiyle ilgilidir. Kurulumda bakanlığın uluslar arası standartlarına uyulması, güvenli bir kurulum gerçekleştirilmesi açısından yeterli olacaktır.

Güvenli İskele Fiyatları

Güvenlikli iskele modelleri sipariş edilirken, konuyla ilgili bilginiz bulunması gerekmeyecektir. Direkt olarak yüksek inşaat mühendisiyle iletişime geçebilir, Eskişehir iskele firması tarafından hangi malzemelerin kullanılacağını öğrenebilirsiniz. H tipi iskele veya flanşlı iskele kullanılmasını istemiyorsanız, diğer iskele modelleriyle ilgili fiyatları ve firmanın hizmetlerini sorabilirsiniz. İskelelerin yoğunluğuna, ne kadar süre kullanılacağına bağlı olarak çok büyük ücret farklarıyla karşılaşılabiliyor.

Güvenlikli İskele Firmaları

Eskişehir iskele şirketlerindeki fiyat farklarını öğrenmek için şirketlerle iletişime geçmeniz gereklidir. Sektörde her şirketin belirlemek zorunda olduğu sabit bir fiyat bulunmuyor. Bazı kurumlarda özel kampanyalarla, aylık ve daha uzun süreli iskele kiralama hizmetlerinde çok uygun fiyatlar belirlenebiliyor. İskele kurulumu için birkaç farklı firmayla anlaşmak yerine, tüm proje için tek bir firmayla sabit fiyattan görüşebilirsiniz.

Güvenlikli İskele Şirketleri

Güvenlikli iskele modelleri sayesinde müşterilerine çok uygun fiyatlarla hizmet veren şirketleri arayabilirsiniz. Sadece metrekare, hangi iskele tipine ihtiyaç duyduğunuz ve kaç günlük bir proje olacağını belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu bilgiler sayesinde, iskelenin tipine ve projenin detaylarına bağlı olarak ortalama bir kiralama fiyatı öğrenebilirsiniz. Kiralama şirketleri tarafından müşterilere şahıs veya kurum olması fark etmeksizin aşağıdaki iskele türleri aracılığıyla hizmet verilmektedir.

  • İş iskeleleri
  • Kalıp iskeleleri
  • Sahne ve çatılar için özel iskeleler
  • Güvenlik ağları
  • Merdiven kulesi
  • Kenar koruma sistemleri

Dış Cephe İskelesi Projeleri

İskele sevkiyatı, kurulumu ve sökümü için yıllardır hizmet veren ESGİ, Türkiye’de ortalama iskele fiyatlarıyla proje oluşturuyor. Güvenlikli iskele modelleri için iletişime geçebileceğiniz şirketin her bir müşterisine aynı gün içerisinde iskele sevkiyatı yapma olanağı bulunuyor.

Yüksek İnşaat Mühendisi Fatih Tozlutepe güvencesiyle, ESGİ şirketinin şehrin her ilçesinde onlarca projeye imza attığı biliniyor. Dış cephelere yönelik mobil iskelelerin yanı sıra, sabit iskeleler için flanşlı tip veya H tip iskele çeşitlerine yönelik kiralama başvurusunda bulunabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Arayın