0 506 976 47 94
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

İskele Güvenlik Önlemleri

23 Nisan 2021
252 kez görüntülendi
İskele Güvenlik Önlemleri

İskele projelerinin oluşturulması ve kurulumun gerçekleştirilmesi için güvenilir şirketlerden destek alabilirsiniz. Kuruma telefon ederek, bir sonraki günden itibaren herhangi bir gün veya saat için kurulumla ilgili randevu alabilirsiniz. İskele güvenlik önlemleri ile ilgili her prosedür, yüksek inşaat mühendisleri tarafından denetlenmektedir.

Güvenli İskele Nasıl Kurulur?

İskele güvenlik önlemleri alınması için güvenlik ağları, kenar koruma sistemleri, merdiven kuleleri ve hacim iskeleleri kullanılmaktadır. Bu sayede, çalışma esnasında kullanılacak olan malzemelerin aşağıya düşmesi ve vatandaşlara veya çevreye zarar vermesinin önüne geçilebiliyor. Eskişehir civarındaki iskele kiralama fiyatları göz önünde bulundurulduğunda, ESGİ tarafından belirlenen günlük ücretler son derece avantajlıdır.

İlk olarak zemin etüt çalışmaları yapılıyor ve iskele direklerinin yükseklikleri ayarlanıyor. Zeminin her bölgesinde aynı seviyede ve ağırlığın eşit şekilde verilebileceği bir kurulumun yapılması gereklidir. Hangi iskele tipinin tercih edildiğine bağlı olarak, iskele çerçevelerinin ve yatay birleştirme parçalarının sabitlendiğinden emin olunmalıdır. Kontrol formu, resmi bir incelemenin yapılmasının ardından, memurlar tarafından iskelenin bulunduğu bölgede panoya asılmaktadır.

Güvenlikli İskele Çeşitleri

İskele kurulum sürecinde güvenliğin öne çıkmasının en önemli nedeni, üzerinde ve iskele çevresinde çok sayıda insanın bulunuyor olmasıdır. Herhangi bir hatalı kurulumda sadece maddi hasar oluşmayacak, çok ciddi can kayıplarına sebep olacaktır. Eskişehir iskele şirketleri tüm bu risklere dikkat ederek, maliyetin azalmasına neden olacak herhangi bir kurulum sorununa neden olmaz. Türkiye’de son yıllarda belirlenen fiyat ortalamalarına uygun şekilde, güvenlikli iskele türlerinin tümü için günlük ücretler ödeyebilirsiniz.

Güvenli İskele Fiyatları

İskele güvenlik önlemleri ile çevredekilerin hayati tehlikelere maruz kalmasının önüne geçmek hedefleniyor. Fiyatlar, hangi iskele tipinin tercih edildiğine göre, metrekare başına sabit bir ücretle belirlenmektedir. Özellikle uzun sürecek projelerde ve çok geniş bir cephede yapılacak olan çalışmalarda son derece avantajlı fiyatlarla hizmet almanız mümkündür. Yapılacak olan bakım ve onarım faaliyetleri esnasında iskele çökmelerinin önüne geçmek için tüm prosedürlere tam anlamıyla uyulmaktadır.

Güvenli İş İskelesi Firmaları

İskele güvenlik önlemleri işçilerin herhangi bir iş güvenliği problemi yaşamaması için alınması gereken önlemlerdir. Eskişehir’de faaliyet gösteren iskele kurulum firmasının yöneticisi Yüksek İnşaat Mühendisi Fatih Tozlutepe ile telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. ESGİ tarafından hem kurulumlarda hem de iskele sökümlerinde ekstra ücret talep edilmeden, yüzlerce firmaya hizmet veriliyor. İş iskeleleri, boya badana ve bakım çalışmalarının yapılması için, 250 cm uzunluktaki sabit iskele çerçeveleriyle kurulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Arayın