0 506 976 47 94
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güvenlikli Cephe İskelesi

23 Nisan 2021
251 kez görüntülendi
Güvenlikli Cephe İskelesi

Güvenliğin sağlanması, çevrenin ve işçilerin sağlığının riske atılmaması için son dönemdeki iskele türlerinin kullanılması gereklidir. Güvenlikli cephe iskelesi kurulumuyla ilgili proje desteği alabileceğiniz ve gerekli malzemeleri temin edebileceğiniz firmalar bulunuyor. Türkiye’nin her şehrinde bu tarz çalışmaları gerçekleştiren firmalarla iletişime geçilmesi ve kısa süre içerisinde hizmet alınması mümkündür.

Güvenlikli İskele Çeşitleri

Güvenlikli, korumalı ve işçilerin herhangi bir problem yaşamayacağı şekilde kullanıma uygun olan iskele türleri bulunmaktadır. Flanşlı tip iskelelerin en önemli özelliği, farklı açılarda döndürülerek, platformun tek hat halinde kullanılmaya devam edilebiliyor olmasıdır. 360 derecelik eksen içerisinde 8 farklı açıyı 8 delikle kullanıma uygun hale getiren bu iskele tipi, cephe çalışmalarında çok sık tercih ediliyor.

Güvenlikli cephe iskelesi özellikle de korumalıkların her türlü detay ve risk düşünülerek hazırlanması halinde, uzun süreli projelerde oldukça önemli hale geliyor. Kontrol formunda, kurulduğu bölgede herhangi bir risk teşkil etmediği belirtilmemiş olan bir iskelenin o bölgede kalmaya devam etmesi söz konusu değildir. Eskişehir iskele kontrolleri tamamen devlet tarafından, resmi bir analiz faaliyetiyle birlikte yapılmaktadır. Buna uygun şekilde güvenlikli iskelelerin hem insan sağlığı hem de çevre düzenini bozmama durumları incelenmekte ve buna göre çalışmaların sürmesine izin verilmektedir.

Tam Güvenlikli İskele

Eskişehir iskele firmaları arasında uzun yıllardır yer aldığı için kalitesini göstermeyi başaran ESGİ ile her bir müşterinin iletişime geçmesi mümkündür. Tam güvenlikli iskele türleri genellikle çelik veya alüminyum alaşımlı malzemeler kullanılarak tasarlanmakta ve kurulmaktadır.

Güvenlikli Dış Cephe İskelesi Fiyatları

Çapraz bağlantı parçaları, topukluk bölümleri, malzemelerin taşınması için özel ağırlık taşıma bölgeleri bulunmalıdır. Hangi iskelenin kaç kilo ağırlık taşıyabileceği bellidir. Yüksek inşaat mühendisleri tarafından hem zemin hem de iskelenin güvenliği açısından gerekli hazırlıkların yapılmış olması gerekiyor. Buna bağlı olarak tam güvenlikli iskeleyi uzman bir ekibe kurdurmak son derece önemli hale gelmektedir. Güvenlikli cephe iskelesi için güncel fiyatları firmayla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Güvenlikli Dış Cephe İskelesi Şartları

Güvenlikli cephe iskelesi projeleri için müşterilerine gerekli ekipmanları hazırlayan ve adreslerine gönderen şirketlerle görüşebilirsiniz. Yüksek İnşaat Mühendisi Fatih Tozlutepe tarafından yapılacak olan hazırlıkların ardından, projeniz için ihtiyacınız olan tüm iskelelere erişebiliyorsunuz.

ESGİ aracılığıyla Eskişehir’de hangi ilçede projenin gerçekleştirileceği fark etmeksizin hizmet alınabiliyor. Adresinize gönderilecek olan iskelelerin tümü, kurulum ve söküm dahil olmak üzere teslim edilmektedir. Bu sayede, teslimatın yapıldığı gün içerisinde tüm gerekli hazırlıklar gerçekleştiriliyor ve platform kullanıma hazır hale getiriliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Arayın