0 506 976 47 94
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güvenli İskele Şirketleri

23 Nisan 2021
268 kez görüntülendi
Güvenli İskele Şirketleri

Güvenilir iskele kurulum ve söküm çalışmalarıyla müşterilerinin projelerini sonuçlandırmalarına yardımcı olan şirketler bulunmaktadır. Güvenli iskele şirketleri sayesinde hiçbir işçinin veya çevrede bulunan vatandaşların zarar görmemesi sağlanıyor. Güvenli olmayan, müşterilerine çalışmaları ve kurumsal durumuyla ilgili bilgi vermeyen şirketler yerine, popüler kurumlardan yararlanılmalıdır. Bu sayede maliyet yükselmeyecek ve herhangi bir kişi veya firma için risk olabildiğince düşük olacaktır.

Eskişehir Güvenli İskele Şirketi

Güvenli iskele şirketleri sayesinde mobil veya sabit iskelelerin kurulumuna yönelik çok özel fiyatların belirlenmesi sağlanmaktadır. Eskişehir civarında sevkiyat ve kurulum da dahil olmak üzere tüm iskele hizmetleri ESGİ güvencesiyle gerçekleştiriliyor. Telefon ederek, projenizle ilgili sorulacak olan sorulara yanıt verebilir ve güvenli bir şekilde iskele kurulmasını talep edebilirsiniz.

Güvenli İskele Şirketleri Fiyatları

Eskişehir iskele şirketleri, iskelelerin çökmesini önlemek amacıyla yüksek inşaat mühendisleriyle gerekli etüt çalışmalarını yapmaktadır. Bu nedenle hem proje bazında hem de yapılacak olan çalışmaların süresi ve güvenliği açısından tüm önlemler alınmaktadır. Metrekare fiyatlarını, hangi tip iskelelerin kullanılacağına bağlı olarak öğrenmek için şirkete telefon etmeniz gerekmektedir.

Güvenli İskele Şirketleri Fiyat Listesi

Güvenli iskele şirketleri ilk olarak işçilerin ve iskelenin kurulacağı yerde bulunan vatandaşların sağlığını önemsemek zorundadır. Aksi takdirde çalışmaların başarılı bir şekilde sonuçlandığından söz etmek mümkün değildir. İskelenin doğru malzemelerle ve her detayı göz önünde bulundurulmuş statik incelemelerin yapılmasının ardından kurulması gereklidir.

Yüksek inşaat mühendisleri hem iskele kurulumu esnasında hem de sökümü esnasında her aşamayı takip etmek durumundadır. Zeminin her noktasının aynı boyuta sahip olması genellikle karşılaşılmayan bir faktör olmasından dolayı, iskele demirlerinin boyutları da özel olarak belirlenmek durumundadır. İskelelerde fiyatlar kaç malzeme ve kaç parça kullanıldığına göre değil, direkt olarak projenin süresine ve metrekaresine bağlı olarak ücret belirlenir.

Güvenli İskele Şirketleri Eskişehir

İskeleler, bakım ve onarımlar için son derece önemli olan platformlardır. Bu platformların hareketli olanlarının yanı sıra, proje boyunca sabit bir şekilde yerinde kalması gereken türleri de bulunmaktadır. Güvenli iskele şirketleri arasında yerini alan ESGİ, yıllardır yüzlerce çalışmada yer almıştır.

Firmanın Yüksek İnşaat Mühendisi Fatih Tozlutepe aracılığıyla zemin statik analizleri yapılmakta ve malzeme seçimi gerçekleştirilmektedir. ESGİ ile anlaşma yapılması halinde, belirlenen gün ve saatte kurulum için ekip gönderilecektir. Malzemelerin sevkiyatı, gelecek olan ekibin kurulumu ve sökümü gerçekleştirmesi de toplam ücrete dahil çalışmalardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Arayın