0 506 976 47 94
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güvenli İskele Uygulamaları

23 Nisan 2021
326 kez görüntülendi
Güvenli İskele Uygulamaları

Güvenli iskele projeleriyle müşterilerinin kısa sürede boyama ve yıkım işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlayan firmalar bulunuyor. Güvenli iskele uygulamaları için hangi tip iskelenin kullanılması gerektiği tamamen proje bazlı olarak farklılık gösterebiliyor. Sadece bir projeye odaklanılarak, iskeleler için metrekare başına sabit bir fiyat belirlenmez. H tipi iskele ve flanşlı iskele de dahil olmak üzere, farklı iskele tiplerine yönelik yoğunluğa bağlı olarak hizmet verilmektedir.

Güvenli İskele Uygulamaları 2021

İskele kurulumuna yönelik resmi bir şirketten yardım almak isteyen kişiler ve kuruluşlar, güvenli iskele tekliflerini şehirlerine göre bulabilirler. Güvenli iskele uygulamaları ile ilgili olarak h tipi iskele, mobil iskele, ahşap iskele, alüminyum iskele ve çelik iskele olacak şekilde malzeme seçimi yapılması mümkündür.

Eskişehir genelinde yüzlerce farklı noktada gerçekleştirilen inşaat faaliyetleri, boyama ve cephe kaplama çalışmaları esnasında iskelelere ihtiyaç duyuluyor. Bu ihtiyacı karşılamak amacıyla faaliyetlerini sürdüren ESGİ, güvenlikli ve korumalığı bulunan özel iskele çeşitleriyle hizmet veriyor. Müşterilerin tek bir telefonla, birkaç saniyede fiyat teklifi alması mümkün oluyor.

Eskişehir Güvenli İskele

Eskişehir iskele şirketleri, bakanlığın memurları tarafından yapılacak olan tüm incelemelerden geçecek şekilde iskele kurulumunu gerçekleştiriyor. Şehrin hangi noktasındaki gayrimenkuller için bakım ve onarım yapılacağından bağımsız bir şekilde çeşitli iskeleler aynı gün içerisinde kurulabiliyor.

Eskişehir Güvenli İskele Projeleri

Güvenli iskele uygulamaları için sadece kiralamayla ilgili bir hizmeti bulunan ESGİ, satış hizmeti vermemektedir. Buna ek olarak, şehir dışında herhangi bir şehre iskelelerin sevkiyatının gerçekleştirilmesi veya birkaç gün için kurulum yapılması mümkün değildir.

Afyon, Ankara gibi civar şehirlerde aylarca sürecek olan projelere yönelik özel kiralama teklifleri alabilir, taşıma ve kurulum dahil tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Evinize, iş yerinize veya satın aldığınız diğer gayrimenkullere yönelik her türlü cephe çalışmasını gerçekleştirebilirsiniz. Bu çalışmalar için sürekli olarak çok yüksek maliyetle işçi tutmak ve iskele satın almak yerine, kiralama yöntemiyle çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Güvenli İskele Firmaları

Güvenli iskele uygulamaları sayesinde bakım ve onarım çalışmalarının ESGİ aracılığıyla kısa sürede yapılması için malzemeler yeterlidir. Sadece iskele çerçeveleri değil, bağlantı aparatları ve iskele tipine göre koruma malzemeleri de yüzlerce metrelik hizmet verilebilecek şekilde kullanıma uygundur. Firmanın yöneticisi Yüksek İnşaat Mühendisi Fatih Tozlutepe, ESGİ aracılığıyla Osmangazi Üniversitesi de dahil birçok kuruma hizmet vermiştir. Hem iş iskeleleri hem de mobil iskeleler ile kısa ve uzun süreli projelerin gerçeğe dönüşmesinde rol açmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Arayın