0 506 976 47 94
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güvenlik İskelesi Nasıl Kurulur

23 Nisan 2021
463 kez görüntülendi
Güvenlik İskelesi Nasıl Kurulur

İskele kurulumu için profesyonel çalışmalar gerçekleştiren firmalar, iskelelerle ilgili bakanlık prosedürlerine uymak zorundadır. Güvenlik iskelesi nasıl kurulur sorusunun yanıtı için ilk olarak statik çalışmalarının yapılması, kurulacak zeminle ilgili inceleme yapılması gerekir. Bu sayede iskelenin ayaklarının yerleştirileceği bölgeler arasında uzunluk ve eğim farkı oluşmayacaktır.

Eskişehir Güvenlik İskelesi

Güvenlik iskelesi nasıl kurulur nasıl sökümü yapılır sorunuza yanıt vermek için yüksek inşaat mühendisleri her zaman görüşmeye uygundur. Sadece mobil iskeleler ile yapılacak olan çalışmalar için değil, direkt olarak iş iskelelerinin kurulumu ve sökümü için gerçekleşecek çalışmalar da detaylıca incelenir.

Eskişehir civarındaki birçok şehre iskele sevkiyatı yapan ve kurulumlarını gerçekleştiren ESGİ firmasından yardım alabilirsiniz. Yapılacak olan çalışma için cephenin kaç metre genişlikte ve kaç metre uzunlukta olduğuna bağlı olarak, güvenlik iskelesine yönelik fiyatlar değişecektir.

Güvenli İskele Kuran Şirketler

Eskişehir iskele kurulumu için yüzlerce metrekarelik iskelesi bulunan şirketlerden çok uygun maliyetle destek alabilirsiniz. Yapılacak olan çalışmanın kaç gün süreceği hesap ediliyorsa, buna uygun şekilde tamamen süre ve metrekare odaklı ücret alınabiliyor. Uzun süreli çalışmalar için özel olarak indirim yapan kurumlarla iletişime geçebilir, güvenli iskele kurulumuna yönelik ücretler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güvenlik İskelesi Fiyatları

Güvenlik iskelesi nasıl kurulur sorusunun yanıtı, kurulacak olan iskelenin flanşlı mı yoksa merdiven kulesi, mobil iskele veya kalıp iskelesi mi olduğuna göre değişir. İskele adı verilen platformların farklı kullanım amaçları ve farklı materyaller ve parçalar kullanılarak hazırlanması söz konusudur. Güvenlik iskelesinin iş iskelesi olarak cephe kaplama veya bakım onarım çalışmaları dışında değerlendirilmesi de mümkündür.

Güvenlik İskelesi M2 Fiyatı

Güvenlik iskelesi için proje bazlı fiyatların belirlenmesi söz konusudur. Sadece 7 günlük ve 20 metre cephe için yapılacak olan iskele kurulumu ile 10 metre ve 50 günlük bir proje için istenecek fiyat farklıdır. Hem kaç metrekare iskele kurulduğu hem de bu ücret karşılığında kaç gün boyunca iskelenin proje meydanında kalacağı önemlidir.

Kiralama işlemlerini güvenlik iskelesi nasıl kurulur sorusunun yanıtını bilmiyor olsanız dahi, inşaat mühendisinden bilgi alarak yapabilirsiniz. Firmanın yöneticisi olarak faaliyetlerini sürdüren Yüksek İnşaat Mühendisi Fatih Tozlutepe tarafından detaylı zemin ve ücret bilgisi paylaşılacaktır. ESGİ herhangi bir güvenlik ve iş ücreti açısından mağduriyet yaratmamaktadır. Kısa süre içerisinde şirketin resmi telefon numarası aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Arayın