0 506 976 47 94
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güvenli Cephe İskele

23 Nisan 2021
241 kez görüntülendi
Güvenli Cephe İskele

Cephe iskelesi taleplerinin karşılanması için iskele çerçeveleri ve birleştirici parçalar da dahil olmak üzere yüzlerce malzemeye yer verilmektedir. Güvenli cephe iskele siparişleriniz için kiralama farklı, satın alma süreci ise farklı bir fiyatla karşılaşılmasına neden olacaktır. Sadece kiralama için değil, aynı zamanda çok sayıdaki malzemenin satış işlemleri de ESGİ aracılığıyla gerçekleştirilebiliyor.

Güvenli Cephe İskele Şartları

Cephe iskeleleriyle ilgili taleplerinizi iletmek için firmanın adresine gitmek zorunda değilsiniz. Doğrudan resmi telefon numarası üzerinden, kaç iskele çerçevesi ve birleştirici ekipmanların gerektiğiyle ilgili bilgi verebilirsiniz. Bunlarla ilgili bilgi sahibi değilseniz, cephenin genişliğini ve uzunluğunu belirtmeniz yeterli olacaktır.

Güvenlikli iskeleler için güvenli cephe iskele kiralama şirketinden yedi gün yirmi dört saat boyunca yararlanmanız mümkündür. Eskişehir iskele kurulumu için yardım alabileceğiniz gibi, direkt olarak iskele kiralama ve kurulum dahil tek bir ücret talebinde de bulunabilirsiniz. İskeleler için ekstra ücret ödemenize neden olacak herhangi bir durumla karşılaşmadan, sadece projenin süresine bağlı olarak ücret belirlenmesini sağlayacaksınız.

Güvenli Cephe İskelesi

Firmanın gerçekleştirdiği tüm güvenli çalışmalar için özel olarak günlük fiyat ortalamasını öğrenmeniz yeterli olacaktır. Eskişehir geneline sevkiyat gerçekleştirebilen firma, hem kişilerin hem de kurumların taleplerini karşılama olanağına sahiptir. Yüzlerce çerçeve, topukluk, flanşlı iskele ve mobil iskele ekipmanı bulunmaktadır. İskelelerin kurulabileceği yükseklikler belirli olduğu için, hangi proje için ne kadar ağırlık taşınabileceği sabittir. Size yönelik oluşturulacak olan projede hangi materyallerin kullanılacağıyla ilgili kararları yüksek inşaat mühendisinin vermesini sağlayabilirsiniz.

Güvenlikli Cephe İskeleleri

Sektördeki faaliyetlerini yıllardır sürdüren ve müşterilerinin memnun kalacağı çalışmalar gerçekleştiren ESGİ ile telefon numarası üzerinden görüşebilirsiniz. Mobil iskeleler, kenar koruma sistemleri ve merdiven kuleler gibi birçok farklı cephe iskele türünde kiralama yapılmaktadır. Güvenli cephe iskele ücreti, hangi iskele türünün seçildiğine ve ne kadar süre boyunca kiralama işlemlerinin gerçekleştirileceğine bağlı olarak değişmektedir.

Güvenli Cephe İskelesi Yapımı

Güvenli cephe iskele kiralama isteğinizi direkt olarak şirketin telefon numarası üzerinden iletebilirsiniz. Projenin ne zaman başlayacağı, yapılacak olan çalışmalar için cephenin kaç metre genişlikte olacağı bildirilmelidir. 3 metre yükseklik için farklı, 7 metre yükseklik için farklı sayıda malzeme kullanılacaktır. Bu durum, proje süresine bağlı olarak çok daha fazla malzemenin kiralanması anlamına gelmektedir. Yüksek İnşaat Mühendisi Fatih Tozlutepe, ESGİ ile iletişime geçen tüm müşterilerin en kısa süre içerisinde cephe iskelesine ulaşmasını sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Arayın