0 506 976 47 94
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güvenli Cephe İskelesi Kontrol Formu

23 Nisan 2021
452 kez görüntülendi
Güvenli Cephe İskelesi Kontrol Formu

İskelelerin güvenli bir şekilde kurulup kurulmadığının tespit edilebilmesi, çalışmayla ilgili rapor tutulabilmesi için kontrol formuna ihtiyaç duyulmaktadır. Güvenli cephe iskelesi kontrol formu için belirlenen 2021 yılındaki forma göre, her iskele kurulumunda bu detaylar incelenmektedir. Projenin devam edebilir nitelikte olup olmadığı ancak bu şekilde kontrol edilmekte ve resmi bir rapor tutulabilmektedir.

Güvenli Cephe İskelesi

Cephe iskelesi kurulum çalışmaları için müşterilerine çok uygun fiyatlarla hizmet veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Güvenli cephe iskelesi kontrol formu ile tüm güvenlik prosedürlerine uyulduğunun incelenmesi gerekmektedir. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda, iskele kurulumuyla ilgili tüm maddelerin incelenmesi gereklidir. Eskişehir ilçelerinde gerçekleştirilen tüm iskele kurulum, söküm ve bakım onarım çalışmaları için güvenli iskele çeşitlerine ESGİ ile ulaşabilirsiniz.

Cephe İskelesi Kontrol Formu

Eskişehir çevresindeki hem kurum hem de şahıs inşaatları ve yıkım faaliyetleri için özel olarak resmi çalışmalar gerçekleştiriliyor. Eskişehir Güvenli İskele Kiralama şirketi, müşterilerin beklentileri doğrultusunda çelik materyaller ile iskele kurmaktadır.

Hem işçi hem de çok ağır malzemelerin üst katlara taşınması ve bakım onarım çalışmalarının yapılması için oldukça hızlı kurulum yapılabiliyor. Cephe iskelesinin hareketli veya sabit ekipmanlar ile kurulumuna yönelik birkaç farklı iskele türünden yararlanılmaktadır. Buna bağlı olarak, kontrol formunda yapılacak olan işaretlemeler de değişiklik gösteriyor.

Güvenlikli İskele Kontrol Formu

Güvenli cephe iskelesi kontrol formu doldurulurken dikkat edilen temel nokta, çevre veya işçiler için güvenlik riski oluşup oluşmamasıdır. Herhangi bir sağlık problemine neden olabilecek veya civardaki gayrimenkuller için problem yaşatabilecek durumlarla karşılaşılmaması gereklidir. İskele şirketleri, kontrol formlarıyla birlikte müşterilerine son derece güvenli bir ortamda hizmet verildiğini kanıtlamak zorundadır. Bu formdaki maddelere olumlu bir geri bildirim yapılması ve resmi kayıt oluşturulması halinde, iskele bünyesinde çalışmaların gerçekleştirilmesi mümkündür.

İskele Kontrol Formu

İskele siparişlerinin verilebilmesi için ESGİ tarafından, şehrin her bir noktasına iskele parçalarının nakliyesi gerçekleştirilebiliyor. Güvenli cephe iskelesi kontrol formu oluşturulmasıyla birlikte, eğer çalışmanın devam etmeye uygun nitelikte olduğu görülürse, proje girişine rapor asılacaktır. Bu raporla ilgili tüm detaylar, firma yöneticisi Yüksek İnşaat Mühendisi Fatih Tozlutepe tarafından incelenmekte ve her bir maddeye uyulmaktadır.

ESGİ bünyesinde gerçekleştirilecek olan herhangi bir iskele kurma işleminde müşteri memnuniyetsizliğine neden olunmamaktadır. Kontrol formunda yer verilen ve iskele için gerekli olan tüm prosedürlere uygun çalışmalar gerçekleştiriliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Arayın